Nicole Kidman i Zac Efron w komedii Netflixa

Nicole Kidman, Zac Efron i Joey King w jednej komedii Netflixa! Oto wielka trójka najnowszej zabawnej odsłony filmu o… No właśnie! O czym?

Kidman

Nicole Kidman i Zac Efron w komedii Netflixa

Co prawda, jeszcze film, o którym mowa… nie ma tytułu. Jednak projekt na potrzeby serwisu streamingowego – już teraz wiadomo – nadzorować za kamerą będzie sam Richard LaGravenese. Dodatkowo, warto zaznaczyć, że za produkcję odpowiadają Joe Roth, Jeff Kirschenbaum i Alyssa Altman. Zdjęcia ruszą, najpewniej, latem w Atlancie. 

Jeśli chodzi z kolei o szczegóły fabuły – te wciąż  pozostają tajemnicą. Wiadomo jedynie, że będzie to historia zaskakującego romansu. Ten jednak pociągnie za sobą szereg konsekwencji dla młodej kboiety, które mogą okazać się całkiem zabawne! Pojawią się więc w efekcie komplikacje wokół miłości, seksu i tożsamości.

Tymczasem, Nicole Kidman widziana ostatnio była w Wikingu i Luby i Desi. Zac Efron pojawił się w Złocie i Podpalaczce, a Joey King to gwiazda The Kissing Both.

Z kolei reżyser jest także równocześnie współautorem scenariusza. Napisał go w duecie z Carrie Solomon, która pracuje nad prequelem Ocean’s 11