Men już w kinach

Doczekaliśmy się debiutu chyba najbardziej wyczekiwanego filmu tego roku! Men w reżyserii nominowanego do Oscara Alexa Garlanda – Ex Machina, Anihilacja, z fenomenalnym duetem – Jessie Buckley i Rory’ego Kinneara. Ten kolejny film pochodzi od studia A24 już od dziś na ekranach polskich kin.

8014567.$.jpg

Co można powiedzieć o filmie Men? Otóż główne głosy brzmiały tak: niepokojący, intrygujący. W końcu to przecież Alex Garland jest jednym z tych twórców, których długo oczekiwane dzieła natychmiast zyskują uwagę. Z kolei nominowany do Oscara reżyser Ex Machiny ma opinię wizjonerskiego twórcy, który potrafi zaskakiwać, a co więcej… Trzymać w napięciu.

W efekcie, nie ma się czemu dziwić, że trzeci pełnometrażowy film reżysera – Men właśnie – jest jednym z najbardziej oczekiwanych projektów filmowych tego roku.

U boku aktorki pojawi się także właśnie Rory Kinnear, znany już z Nie czas umierać. Aktor wystąpi w kilkunastu mrocznych wcieleniach, które będą prześladować Jessie Buckley w tylko pozornie sielskiej posiadłości. Atmosferę narastającego, podskórnego napięcia podsyca znakomita ścieżka dźwiękowa, której współautorem jest Geoff Barrow z zespołu Portishead.

Z kolei po tajemniczej śmierci męża Harper wyjeżdża i zaszywa się w posiadłości, gdzie próbuje uporać się z dręczącą ją przeszłością.