Paweł Domagała w filmie Na chwilę, na zawsze w podwójnej roli

Najnowszy romans Na chwilę, na zawsze to historia dwójki ludzi, których w całą filmową wersję ubrał Piotr Trzaskalski, reżyser hitu Mój rower.  Paweł Domagała pojawi się tutaj… w podwójnej roli – aktora i scenarzysty! 

Wciela się w byłego rockmana, który po skończonej karierze pomaga młodym ludziom na zakręcie życiowym. W efekcie, pojawia się pytanie – co stanie się tak naprawdę, gdy los zwiąże go z młodziutką wokalistką?

Z kolei sam poejkt to debiut dla Pawła Domagały. Ten przecież pierwszy raz występuje w podwójnej roli – aktora i scenarzysty równocześnie. Dodatkowo, jest pomysłodawcą fabuły i współscenarzystą. To co? Czekacie na rozwiązanie? My bardzo!

Paweł Domagała w filmie Na chwilę, na zawsze w podwójnej roli

Paweł Domagała w filmie Na chwilę, na zawsze w podwójnej roli

Wzruszająca do łez historia oraz doskonała ścieżka dźwiękowa zawierająca autorskie piosenki Pawła Domagały oraz covery światowych przebojów – to odpowiedź na potrzeby polskiego widza, który szuka w kinie prawdziwych emocji – mówią twórcy filmu. Kreacja aktorska młodej Martyny Byczkowskiej wnosi nową jakość, a jej postać – filmowa piosenkarka Pola zostanie na długo zapamiętana dzięki charyzmie aktorki i oryginalnym kostiumom autorstwa Zofii Komasy.  

Pola (Martyna Byczkowska) jest u szczytu kariery muzycznej. W wieku 22 lat spełnia się jako piosenkarka i odnosi sukcesy w branży. Pewnego dnia, pod wpływem alkoholu doprowadza do wypadku samochodowego. W efekciepoznaje tutaj Borysa – Paweł Domagała – charyzmatycznego instruktora.