Kiedy nowe odcinki Squid Game?

Hwang Dong-hyuk nie ma dobrych wieści dla fanów serialu Squid Game. Jak wiadomo, przebój platformy Netflix ma powrócić. Tymczasem, okazuje się, że nie nastąpi to w najbliższym czasie.

W efekcie, sam twórca Squid Game Hwang Dong-hyuk rozmawiał ostatnio z dziennikarzami jednej z gazet – Vanity Fair

Co ciekawe, okazuje się, że na ma razie zaledwie trzy strony pomysłów na scenariusze nowych odcinków. A równocześnie przewiduje, że cała praca nad drugim sezonem potrwa tak długo, że… Premiery możemy się spodziewać nawet w 2024 roku!

 Squid Game

Kiedy nowe odcinki Squid Game?

Wdrugim sezonie sam twórca postawi pytanie, czy prawdziwa solidarność między ludźmi jest w ogóle możliwa. W międzyczasie oczekiwania, pierwszy sezon Squid Game można już teraz oglądać na platformie Netflix. Historia opiera się o życie aż 456 bardzo różnych osób. Ci otrzymują zaproszenia do udziału w tajemniczej grze, ponieważ mają poważne problemy finansowe. Jednak to nie koniec, ponieważ w grze stawką jest zarówno 45,6 miliarda południowokoreańskich wonów, jak i życie.

Cała akcja ma miejsce na tajnym i zamkniętym terenie i obejmuje serię dziecięcych zabaw, w których karą za przegraną jest śmierć.

Pierwszy sezon Squid Game z kolei przeszło do historii dlatego, że… Zostało pierwszym nieanglojęzycznym serialem, który otrzymał od Amerykańskiej Gildii Aktorów nominację w kategorii najlepsza obsada serialu dramatycznego. Zdobył w międzyczasie także aż trzy nominacje do nagród Złote Globy, w tym dla najlepszego serialu dramatycznego.