Pierwsze zdjęcie Barbie – Margot Robbie w głównej roli

Wytwórnia Warner Bros. zaprezentowała pierwsze zdjęcie Margot Robbie jako… Barbie! Aktorka pojawia się tutaj w tytułowej roli, a więc… Jest lalką!

Równocześnie poznaliśmy także datę kinowej premiery projektu. Niedługo, bo za niewiele ponad rok będziemy mogli więc już zobaczyć oficjalną wersję filmu. Czekajcie na… 21 lipca 2023!

Wytwórnia Warner Bros. zaprezentowała pierwsze zdjęcie Margot Robbie jako… Barbie! Aktorka pojawia się tutaj w tytułowej roli, a więc...  Jest lalką!

Z kolei jeśli chodzi o samą fabułę – lalka zostaje wygnana z krainy Barbieland. Wszystko w efekcie tego, że… Nie jest doskonała! W międzyczasie wyrusza w podróż po realnym świecie, gdzie spotykają ją niesamowite przygody.

Pierwsze zdjęcie Barbie – Margot Robbie w głównej roli

Tymczasem, sama aktorka – Margot Robbie – jest jednocześnie także… producentką przedsięwzięcia. A co więcej, oficjalnie zdradziła, że film będzie przede wszystkim zastrzykiem pozytywnej energii oraz inspiracją dla tych, którzy chcą spełniać własne marzenia.

Za kamerą Barbie pojawi się Greta Gerwig. Dokładnie ta samą, którą możecie już znać na przykład z Lady Bird oraz Małych Kobietek. To ona napisała scenariusz filmu do spółki z partnerem – Noah Baumbachem. Obok Margot Robbie na ekranie pojawią się także: Ryan Gosling jako Ken oraz Will Ferrell, Emerald Fennell, Ncuti Gatwa czy Connor Swindells.