Magic Mike 3 – na ekranie pojawi się Salma Hayek

Salma Hayek zagra teraz razem z Channingiem Tatumem w trzeciej odsłonie cyklu Magic Mike! Co ciekawe, gwiazda zastąpi tutaj Thandiwe Newton, która musiała zrezygnować z udziału w projekcie z powodu problemów rodzinnych. Samą Hayek mogliśmy ostatnio zobaczyć w dramacie sensacyjnym Dom Gucci.

Warto też w międzyczasie zaznaczyć, że zdjęcia do Magic Mike powstają już teraz w Londynie. Fabuła jednak jest, jak pewnie się domyślacie, trzymana w tajemnicy. W przeciwieństwie do poprzednich części serii, które pokazywano w kinach… Nowy film ma pojawić się wyłącznie na HBO Max. Za kamerą z kolei pojawi się reżyser pierwszego filmu – Steven Soderbergh. Za scenariusz odpowiedzialna jest po raz trzeci już Reid Carolin.

Salma Hayek

Magic Mike 3 – na ekranie pojawi się Salma Hayek

Z kolei sam cykl to inspirowana życiem Tatuma opowieść o młodych mężczyznach, dla których jedynym sposobem na zarobek w czasach kryzysu jest rozbieranie się przed damską publiką. FIlm ukazywał przede wszystkim przemianę ubogiego chłopaka w króla męskiego striptizu. Gwiazdami filmu byli właśnie Channing Tatum, Alex Pettyfer, Matthew McConaughey czy Matt Bomer i Joe Manganiello. Część z nich, co ciekawe, wróciła w sequelu.

Cały film zarobił ponad 167 mln dolarów  w kinach! Z kolei pokłosiem tego sukcesu było sceniczne show Magic Mike Live z pokazami w Las Vegas.