Będzie Oszukać przeznaczenie 6!

Jon Watts, czyli reżyser Spider-Mana: Bez drogi do domu wiąże się z cyklem Oszukać przeznaczenie – tym razem wersja 6! Tymczasem – to nie jest pierwsza próba wskrzeszenia kontynuacji.

Oszukać przeznaczenie 6 i 7 miały już swoje początki. I to jeszcze przed premierą piątki, wówczas to sam Tony Todd twierdził, że dwie kontynuacje można przecież nakręcić jednocześnie. Jak wiecie – nic z tego nie wyszło!

Oszukać przeznaczenie 6

Będzie Oszukać przeznaczenie 6!

Tymczasem, projekt Oszukać przeznaczenie 6 ogłoszono jesienią minionego roku. Wówczas ujawniono, żę nad scenariuszem pracuje przede wszystkim Lori Evans Taylor.

Co ciekawe, według najnowszych doniesień to właśnie Jon Watts będzie pełnił funkcję producenta filmu. Dodatkowo, to także on przygotował cały konspekt pod nowy scenariusz. Teraz z kolei pełną wersję fabuły opracuje Taylor z pomocą Guya Busicka. 

Jeśli chodzi o samą fabułę – cykl jest prosty. Kilka osób cudem unika śmierci, jednak radość w tej kwestii nie trwa zbyt długo. Kostucha w międzyczasie zamierza o nich upomnieć, w efekcie czego ci zaczynają ginąć w spektakularnych wypadkach.

W międzyczasie pojawiła się także kolejna próba reaktywacji cyklu – w 2019 roku. Za fabułę wzięli się wówczas scenarzyści Pił. Co ciekawe, jeszcze przed wybuchem pandemii COVID powstał pomysł na reboot.

Szóstka powstanie na potrzeby platformy HBO Max.