Aubrey Plaza w serialu Biały Lotos!

Aubrey Plaza pojawi się teraz jako główna bohaterka drugiego sezonu serialu Biały Lotos! Aktorka wcieli się w Harper Spiller, która spędzi wakacje w luksusowym kurorcie wspólnie z mężem i jego przyjaciółmi.

Tymczasem, jeśli chodzi o samą fabułę – Biały Lotos to satyra, której akcja toczy się przede wszystkim w kurorcie na Hawajach. Pojawiają się tutaj losy grupy gości, którzy w tym samym tygodniu spędzają wakacje właśnie w tytułowym hotelu. 

Aubrey Plaza w serialu Biały Lotos!

Aubrey Plaza w serialu Biały Lotos!

Co ciekawe, akcja drugiego sezonu nie będzie miała miejsca na Hawajach,  ponieważ cała fabuła skupi się przede wszystkim na nowej grupie bohaterów. Jedyną postacią z pierwszego sezonu, która znów się pojawi będzie najpewniej Jennifer Coolidge. Ta ponownie wcieli się w niestabilną emocjonalnie dziedziczkę fortuny.

Scenarzystą, reżyserem i producentem jednocześnie jest Mike White znany już z Iluminacji. Z kolei producentami są David Bernard, Nick Hall oraz Mark Kamine.

W międzyczasie warto też przypomnieć kim jest Aubrey Plaza. Amerykańska aktorka znana jest na przykład z takich produkcji jak Scott Pilgrim kontra świat czy Laleczka i Ingrid wyrusza na zachód.