Ciche miejsce 3 już w 2023 roku w kinach!

Tydzień po otwarciu produkcji Ciche miejsce 2 już wiadomo, że Ciche miejsce 3 trafi do kin  w marcu 2023 roku! A dokładnie 31 marca – tak głosi samo studio Paramount.

Co ciekawe, studio było pewne sukcesu już od dawna. 

Tydzień po otwarciu produkcji Ciche miejsce 2 już wiadomo, że Ciche miejsce 3 trafi do kin  w marcu 2023 roku! A dokładnie 31 marca - tak głosi samo studio Paramount.

Ciche miejsce 3 zostało przecież oficjalnie ogłoszone w listopadzie ubiegłego roku. Pomysłodawcą całej akcji jest przede wszystkim John Krasinski – reżyser dwóch poprzednich części. Trzecią jednak nakręci ktoś inny – Jeff Nichols. Ten z kolei ma na swoim koncie już takie produkcje, jak na przykład Midnight Special, Uciekinier czy Take Shelter.

Tymczasem, jak podają źródła – sam Nichols skończył już pracę nad scenariuszem trójki. Szczegóły oczywiście nie są jeszcze znane. Podobno jest to bardziej spin-off niż bezpośrednia kontynuacja.

Co ciekawe, sama akcja całego cyklu rozgrywa się w postapokaliptycznej rzeczywistości, w której resztki ludzkości próbują przetrwać. Najważniejsze okazuje się tutaj zachowywanie absolutnej ciszy, ponieważ potwory są wrażliwe na każdy dźwięk i atakują z brutalną efektywnością.