Squid Game: drugi sezon potwierdzony!

Znacie ten tytuł? No raczej, po co pytamy! Przecież chyba każdy z nas czekało na tę informację! Kilka tygodni po premierze Squid Game jego twórca potwierdził nasze serialowe marzenia – będzie kontynuacja!

Pojawiło się tyle presji, tyle nacisków i tyle wyznań miłości pod adresem 2. sezonu „Squid Game”, że nie zostawiliście mi wyboru. Więc ogłaszam – 2. sezon powstanie. Na razie wszystko układa się w mojej głowie. Na tym etapie trudno więc powiedzieć, kiedy i jak się to wydarzy – powiedział do fanów Hwang Dong-hyuk.

Squid Game

W międzyczasie naszych dywagacji na temat drugiego sezonu sam twórca hitu postanowił oficjalnie potwierdzić te plany. Pozostaje nam więc teraz czekać na więcej szczegółów.

Tymczasem, warto dodać samą fabułę, jeśli jednak ktoś z was jeszcze nie wie, o czym mowa. Pierwszy sezon to historia  456 różnych osób, które łączy jedno – mają gigantyczne długi. Te z koeli otrzymują zaproszenie do udziału w tajemniczej grze, w której stawką jest… 45,6 miliarda południowokoreańskich wonów, no i.. życie.