Planeta Singli – będzie serial

Ponieważ poprzednie części Planety Singli były sukcesem – historia Tomka i Ani nie może być ostatnią. W efekcie tych właśnei sukcesów – przed Nami teraz trylogia miłosna z wielkiego ekranu jako seria niezależnych 8 opowieści. Planeta Singli. Osiem historii – oto nowy serial. 

Każda z historii przedstawi inną historię. Tymczasem wciąż jednak w miedzyczasie pojawi się element łączący – randkowanie online. Premiera zaplanowana jest na koniec tego roku. I – jeśli nic się nie zmieni – już niebawem będziemy mogli cieszyć się miłością przed ekranem razem z Izabelą Kuną i Bartłomiejem Topą na pierwszy rzut.

Planeta Singli

To bohaterowie odcinka Zjazd Absolwentów. Za scenariusz odpowiada Aleksandra Parnowska-Ramsey a odcinek reżyseruje Aleksandra Terpińska.

„Planeta Singli. Historia druga: Zjazd absolwentów” to historia Klary, która próbuje ratować swoje życie po niespodziewanym rozstaniu. Ujęła mnie w tym scenariuszu silna bohaterka i jej niełatwa droga do zrozumienia tego, czego prawdziwie pragnie. Dla mnie udział w tym projekcie to świetna możliwość sprawdzenia się w gatunku jakim jest komedia romantyczna – opowiedzenia lekkiej, a równocześnie ciekawej i zaskakującej historii. To również wspaniała okazja do pracy z aktorami, których niezwykle cenię oraz możliwość sprawdzenia się w pracy w ciekawym zespole producencko-twórczym. Cały projekt jest również o tyle interesujący, że jest to seria, wobec czego za każdy odcinek odpowiada inny reżyser i operator, co sprawia, że będziemy mieli szansę zobaczyć w tym formacie pracę wielu zdolnych i ciekawych twórczyń i twórców, a równocześnie każdy z filmów będzie miał zapewne innych charakter pisma – wyjaśnia Aleksandra Terpińska.

Najnowszą wersję CANAL+  będzie można oglądać w serwisie online na canalplus.com oraz na kanale CANAL+ PREMIUM dostępnym przez satelitę i sieci kablowe.