Hilary Duff gwiazdą i producentką Jak poznałam Waszego ojca

Hulu właśnie pracuje nad przygotowaniem spin-offu serialu Jak poznałem waszą matkę. Projekt nosi tytuł Jak poznałam Waszego ojca, a w głównej roli z kolei zobaczymy właśnie Hilary Duff. Co ciekawe, Duff stanie się w międzyczasie także producentką.

Tymczasem, jeśli chodzi o samą fabułę – Hilary Duff wcieli się w pierwszoplanową dziewczynę – Sophie. Ta opowiada synowi, ja poznała jego ojca. Dokładnie tak jak  Tedd w Jak poznałem waszą matkę. Akcja ]rozpocznie się nieco później – w 2021 roku, kiedy Duff razem z przyjaciółmi wkraczają w dorosłość. Pierwszy sezon ma cieszyć się 10 odcinkami.

Hilary Duff

W międzyczasie, co ciekawe – próby realizacji spin-offu opowiadającego historię o poznaniu ojca podejmowane były już dawno. W 2014 roku stacja CBS zamówiła już pilotażowy odcinek serii. Wówczas zagrali w nim Greta Gerwig i Drew Tarver. Na tym jednak się skończyło.

Twórcami – producentami zarówno wykonawczymi, jak i scenarzystami, są znani już autorzy Twojego Simona i Tacy jesteśmy. Oczywiście Isaac Aptaker i Elizabeth Berger.