Emily Blunt jednak nie pojawi się w Fantastycznej Czwórce

Emily Blunt promuje właśnie projekt pt. Ciche miejsce 2. W efekcie poznaliśmy dodatkowo także odpowiedź na pytanie: czy aktorka pojawi się w widowisku o Fantastycznej Czwórce. 

Otóż – nie. Plotki, że razem z mężem Johnem Krasinskim pojawią się  w projekcie Marvela właśnie upadły. Blunt wyraźnie powiedziała, że to na razie życzenia fanów. Zarówno ona, jak i John Krasinski nie otrzymali propozycji udziału w precedensie.

Emily Blunt
US/British actress Emily Blunt attends Paramount Pictures’ „A Quiet Place Part II” world premiere at Rose Theater, Jazz at Lincoln Center on March 8, 2020 in New York City. (Photo by Angela Weiss / AFP)

Co ciekawe, aktorka w międzyczasie zostawiła fanom odrobinę nadziei. Stwierdziła, bowiem, że nie ma nic przeciwko występowi w widowisku. Na razie jednak nie otrzymała oferty.

Tymczasem, Blunt ma jednak spore wymagania wobec ewentualnej komiksowej roli. Przede wszystkim musi być wyrazista… Dodatkowo uważa, że w ostatnim czasie powstało za dużo produkcji o superbohaterach. W efekcie widownia jest na tego rodzaju historie uodporniona i nie reaguje na nie ze świeżym entuzjazmem.