Bill Condon z nową wersją Faceci i laleczki!

Projekt remake’u klasycznego musicalu Faceci i laleczki idzie po myśli twórców! Studio TriStar Pictures znalazło właśnie reżysera – będzie nim Bill Condon – znany z Pięknej i Bestii albo Dreamgirls.

 

Z kolei musical zadebiutował już w 1950 roku i doczekał się 1200 wykonań i nagrody Tony. W międzyczasie powstała także jego hollywoodzka wersja, której gwiazdami byli Marlon Brando, Jean Simmons, Frank Sinatra i Vivian Blaine.

Tymczasem, w Hollywood już od pewnego czasu próbuje się doprowadzić do realizacji remake’u. Poprzednią próbę podjęło już studio 20th Century Fox.

Co ciekawe, samo studio TriStar posiada obecnie prawa do ekranizacji zarówno broadwayowskiego musicalu, jak i realizacji remake’u filmu z 1955.