Polska adaptacja Harlana Cobena – Zachowaj spokój

W adaptacji serialowej platformy Netflix pt. Zachowaj spokój zagrają przede wszystkim Magdalena Boczarska i Leszek Lichota. Serial to pełen zwrotów akcji dreszczowiec z bogatego osiedla. 

 

To właśnie tutaj społeczeństwo wiedzie spokojne życie. To z kolei zmienia się, gdy osiemnastoletni Adam znika bez śladu. Niebezpieczeństwo eskaluje, gdy dzieci, które u progu dorosłości postanowiły same zabrać się za sprawę.

Boczarska i Lichota wcielą się w rodziców zaginionego chłopaka. Z koeli w ich syna wcieli się Krzysztof Oleksyn. Zachowaj spokój nie jest kontynuacją W głębi lasu, jednak pokaże dalsze losy części bohaterów poprzedniej ekranizacji. Na ekran powrócą Agnieszka Grochowska i Grzegorz Damięcki.

 

Niezwykle cieszę się z możliwości ponownej współpracy z Netflix i utalentowanymi polskimi twórcami – przyznał Harlan Coben w oficjalnym oświadczeniu – Mam nadzieję, że widzowie w Polsce i na całym świecie będą oczarowani zwrotami akcji w „Zachowaj spokój” i cieszę się, że poznają nie tylko nowych bohaterów, granych przez Magdalenę i Leszka, ale także dowiedzą się, jak potoczyły się losy Laury i Pawła po zakończeniu akcji „W głębi lasu„.