Pierce Brosnan nowym Bondem!

Pierce Brosnan ratował świat już Jej Królewskiej Mości przez siedem lat w czterech filmach! Jeśli więc chodzi o bondowskie kwestie – warto go posłuchać.

W międzyczasie zdradził także, kogo widziałby w roli agenta 007. Na czele listy stanęli Idris Elba i Tom Hardy. Jeśli z kolei chodzi o tego pierwszego – Brosnan nie mógł nachwalić się jego barwy głosu i ekranowej charyzmy. Drugi – ma charyzmę.
Dodatkowo padło także nazwisko Daniela Craiga.

Daniel był wspaniały. Może chodzić z podniesioną głową. Zostawił swoje piętno na całej serii. Sam grałem Bonda przez niemal dekadę i wiem, że jest to coś, z czego czerpiesz przez resztę życia.

Pierce Brosnan zagrał Jamesa Bonda w czterech filmach: GoldenEye (1994), Jutro nie umiera nigdy (1997), Świat to za mało (1999) i Śmierć nadejdzie jutro (2002).

Tymczasem, wciąż nie wiadomo, kto przejmie schedę po Craigu. Przeszkodą na drodze Elby miałby być jego wiek, Hardy z kolei był faworytem bukmacherów przez długi czas, podobnie jak Tom Hiddleston. Teraz jednak numerem 1 w stawcie okazuje się Rege-Jean Page.