Netflix wykupił kolejne dwa sezony serialu Bridgertonowie

Na ten moment ta wiadomość, co prawda, nie powinna nas zaskoczyć. Platforma Netflix właśnie zamówiła dwa kolejne sezony serialu kostiumowego pt. Bridgertonowie. Decyzja zapadła już teraz. Jednak… prace nad drugim sezonem są raczej jeszcze dalekie od ukończenia. 

Co ciekawe, jednak warto zarysować kawałek fabuły. Serial Bridfertonowie bazuje przede wszystkim na cyklu historycznych romansów autorki Julii Quinn. 

Wszystkie wydarzenia mają miejsce z kolei w pierwszej połowie XIX wieku w Wielkiej Brytanii. Opowiadają o sercowych perypetiach rodzeństwa Bridgertonów.

 

W międzyczasie trzeba także zaznaczyć, że każdy z tomów skupiał się na innym bohaterze więc podobnie ma być także z serialem właśnie. Główną bohaterką pierwszego sezonu ma być  Daphne, czyli powieściowa najstarsza siostra rodu. Z kolei postacią drugiego sezonu będzie Anthony – najstarszy z braci.

 

Co ciekawe, na razie jednak nie podano na kim skupią się twórcy w trzecim i czwartym sezonie. Wiadomo jedynie, że jeśli jednak kolejność względem powieści się nie zmieni – bohaterem trzeciego sezonu będzie Benedict, a IV – Colin. Bridgertonowie wracają.