SpiderMan Venom w jednej produkcji? 

Pojawia się pytanie, czy aby ekranowy precedens pt. SpiderMan i Venom w jednym się uda? Czy SpiderMan: No Way Home to początek połączenia disneyowskiego Świata Marvela z wrogami SpiderMana? Jest taka możliwość, jak się okazuje!

 

Tymczasem, już w internecie rozeszła pojawiła się plotka, że czarny charakter zagrany będzie przez… jednego z aktorów, którzy już niegdyś stawili czoła SpiderManowi.

 

Nie myślimy o naszych 900 postaciach jako o Spider-wersum. Mamy uniwersum Marvela, powiedział szef Sony Motion Picture Group, Sanford Panitch. A jeśli chodzi o status tych bohaterów… poczekajcie, aż zobaczycie następnego „Venoma„. Nie będziecie tęsknić za Spider-Manem. Ale byłoby ekscytujące, gdyby się spotkali, prawda?

Szczerze mówiąc mamy taki plan. Myślę, że powoli staje się jasne, dokąd zmierzamy. Kiedy zadebiutuje „No Way Home„, ujawnimy jeszcze więcej. Najważniejsze, że mamy świetny układ z Kevinem. Chcemy, by filmy z MCU odnosiły wielkie sukcesy, bo to dobrze dla nas i naszych marvelowych postaci. Myślę, że oni uważają tak samo. Mamy świetną relację i wiele okazji, z których zapewne skorzystamy.

Marvel's Spider-Man – Gra na PS4 | PlayStation

Spider-Man: No Way Home ma trafić do kin 17 grudnia 2021. Co więcej – stanowi kluczowy element układanki, a w efekcie – ma wyważyć drzwi do multiświata. Pojawią się na przykład Alfred Molina jako Doktor Octopus i Jamie Foxx jako Electro. Ale na tym podobno nie koniec…