Cher dostanie filmową biografię!

 

 

Cher świętuje właśnie 75 urodziny. Właśnie dostała od Hollywood wyjątkowy prezent – filmową biografię! Projekt, na razie bez tytułu, powstać ma dla Studia Universal Pictures.

 

Tymczasem, scenariusz przygotuje zdobywca Oscara za Forresta Gumpa – Eric Roth, z którym Cher miała okazję przed laty współpracować. Był przecież także scenarzystą Podejrzanego, w którym artystka wystąpiła.

Cher :: Dyskografia :: RMF FM

Co ciekawe, obok Cher producentami będą także Judy Craymer i Gary Goetzman, w efekcie których powstał przebojowy musical Mamma Mia.

 

Film opowie przede wszystkim o nieśmiałej szesnastolatce w Los Angeles. Tam poznała mężczyznę pracującego dla producenta muzycznego Phila Spectora.

 

To spotkanie z kolei pozwoliło jej zacząć śpiewać chórki, a kiedy wyszła za niego za mąż, stała się jego muzyczną partnerką. Hit „I Got You Babe” uczynił z nich przecież gwiazdy. W połowie lat 70. Cher rozwiodła się i rozpoczęła solową karierę. Później z kolei  latach 80. stała się również aktorką. Szybko udowodniła, że i w tej dziedzinie jest bardzo utalentowana.