Wszyscy Przyjaciele na HBO GO!

Nastały czasy, w których nagradzany już nie jeden raz serial, a co więcej – uwielbiany przez widzów – Przyjaciele – już dostępny jest na HBO GO. Wszystkie sezony można już zobaczyć tutaj właśnie.

Tymczasem, Przyjaciele to już jeden ze starszych sitcomów – wciąż jednak oglądany i uwielbiany! Co ciekawe, ten ceniony projekt zdobył już także grono nagród – od Emmy po Złotego Globa i liczne nominacje. Ta inteligentna komedia – zagrała w naszych umysłach i sercach przede wszystkim. 

Przyjaciele": Co się z nimi stało? - Świat Seriali w INTERIA.PL

 

Teraz z kolei można ich wszystkie odcinki już obejrzeć na HBO GO właśnie.

Co ważne, warto też przypomnieć, że 236 odcinków Przyjaciół nakręcono w Warner Bros. Z kolei w rolach głównych zobaczyć można na przykład Jennifer Aniston jako Rachel Green, Courteney Cox jako Monica Geller, Lisa Kudrow jak

o Phoebe Buffay, Matt LeBlanc jako Joey Tribbiani, Matthew Perry jako Chandler Bing oraz David Schwimmer jako Ross Geller. Co ciekawe, w ciągu aż 10 sezonów na ekranach zagościły także największe gwiazdy filmowe, takie jak na przykład Brad Pitt, Reese Witherspoon, George Clooney, Paul Rudd, Tom Selleck czy Julia Roberts.

 

Z kolei twórcami Przyjaciół są przede wszystkim Marta Kauffman oraz David Crane. Ci wraz z Kevinem Brightem byli dodatkowo producentami wykonawczymi. Co ciekawe, sam serial premierowo emitowany był od września 1994 roku do maja 2004 roku. Na dziesięć sezonów składa się łącznie 236 odcinków.