Zaklęci w czasie – ekranizacja!

Już trwają prace na planie serialu The Time Traveler’s Wife – Zaklęci w czasie. Z tej okazji właśnie w sieci pojawiło się oficjalne zdjęcie aktorów Theo Jamesa i Rose Leslie.

TTW_101_050421_BN_00545_r6.jpg

Tymczasem, serial jest ekranizacją powieści Audrey Niffenegger wydanej w Polsce pod tytułem Zaklęci w czasie. Z kolei za kamerą stanął David Nutter, zdobywca Emmy za odcinki Kompanii braci i Gry o tron.

 

Jeśli znów weźmiemy pod uwagę samą fabułę – Clare, urocza studentka sztuk pięknych i Henry – bibliotekarz – spotkali się po raz pierwszy, gdy ta miała 6 lat. Co ciekawe, kiedy Clare skończyła 23 lata, a Henry 31 zostali małżeństwem.

To wydaje się niemożliwe, jednak tak właśnie było! Henry to jedna z pierwszych osób  na świecie, u których wykryto zaburzenie genetyczne – od czasu do czasu jego zegar uruchamia się na nowo i ten przemieszcza się w czasie. W efekcie, znika nieoczekiwanie, pozostawiając po sobie wyłącznie stos ubrań. 

 

 Odmierzając swoją miłość kolejnymi spotkaniami, oboje za wszelką cenę próbują wieść normalne życie. Ale czy może liczyć na normalność człowiek, który jest niewolnikiem własnego ciała, a przede wszystkim nagłych podróży w czasie… [notka wydawcy]