Midnight sons – czy będą nowymi Avengersami?

 

 

Po sukcesie Końca gry – sam Marvel chce rozwijać filmy zespołowe. Co ciekawe, nie zabraknie tutaj produkcji, w których grupa superbohaterów łączy siły, by stawić czoło wrogowi. Co ciekawe, jednym  z nich, co prawda, jeszcze na wczesnym etapie rozwoju jest właśnie… Midnight Sons.

 

Tymczasem, Synowie Północy to grupa dysponujących nadprzyrodzonymi mocami bohaterów znanych z serii komiksów Marvela. Są wśród nich na przykład Hellstrom, Morbius czy Doktor Strange. Pierwszy raz pojawili się oni w wydaniu z 1992 roku w tomie II Ghost Rider. W efekcie, Marvel Studios na ich podstawie zamierza stworzyć franczyzę podobną do Avengers właśnie.

Midnight Sons" to nowi "Avengers"? - Filmweb

Co ciekawe, informacje o projekcie pojawiały się już kilkakrotnie. Wówczas jednak brakowało postaci, które mogłyby znaleźć się w takim filmie. Nowe projekty MCU pokażą nam nowych bohaterów. 

Tymczasem, ponieważ projekt jest na wczesnym etapie rozwoju, szczegóły fabuły nie są na razie znane. Wiadomo jedynie, że głównym przeciwnikiem bohaterów będzie Blackout. Tak, dokładnie ten – nieśmiertelny demon znany także jako Lilin, zaprzysiężony wróg Ghost Ridera.