Netflix rozpoczyna produkcję – dwa sequele 365 dni!

Nominowana do sześciu Złotych Malin ekranizacja Blanki Lipińskiej  – 365 dni – znalazła się już na liście Top 10 serwisu Netflix. W efekcie – platforma ogłosiła właśnie rozpoczęcie produkcji kolejnych części – sequele filmu już na zakręcie!

Co ciekawe, najnowsze odsłony luźno oprą się na dwóch kolejnych tomach trylogii Blanki Lipińskiej – mowa o Ten Dzień i Kolejne 365 dni. Autorka w międzyczasie tworzenia scenariusza współpracowała  z Mojcą Tirs. Za kamerą z kolei staną ponownie Barbara Białowąs i Tomasz Mandes.

365 dni sequel

Wokalistka Duffy krytykuje polski film „365 dni”

Tymczasem, w obsadzie pojawią się znani z pierwszej części Michele Morrone – Anna-Maria Sieklucka, Magdalena Lamparska i Otar Saralidze. Dodatkowo na ekranie zobaczymy także Simone Susinna, który wcieli się w nową postać – Nacho.

365 dni” dni był jednym z najpopularniejszych filmów wśród naszych widzów w 2020 roku. Ściśle współpracujemy z Blanką Lipińską, autorką książkowej trylogii „365 dni” i scenarzystką filmu, aby kontynuować historię Laury i Massimo na ekranie. Ich wspólna podróż pełna jest zwrotów akcji, a postacie wciąż się rozwijają i coraz więcej się o sobie dowiadują, skomentował Łukasz Kłuskiewicz, odpowiedzialny w serwisie Netflix za pozyskiwanie lokalnych treści w Europie Środkowo-Wschodniej.