John Wick po raz 4 już od czerwca!

Tak przynajmniej mówi się w internetach! John Wick 4 i jego zdjęcia mogą się rozpocząć już w czerwcu. Wszystko jeśli tylko koronawirus znów nie przeszkodzi w realizacji. 

Jak oficjalnie podaje portal Collider, prace preprodukcyjne nad czwartą odsłoną już trwają! Wszystko jeśli COVID postanowi sobie jednak odpuścić. Jeśli ten nie przeżuje i nie wypluje ów planów – John Wick 4 niebawem zawita na ekranach! 

Jeśli chodzi o samą fabułę – John Wick 4 niestety nie chce się podzielić tym, co ma w środku. Wiadomo jedynie tyle, że cała akcja będzie rozgrywać się na kilku kontynentach. Na przykład w Berlinie, Paryżu czy Japonii i Nowym Jorku. 

John Wick 4 w kinach w 2021 roku! - Kulturalne Media

Co ważne, nad całą fabułą czuwał przecież sztab ludzi. Scenarzystą głównym John Wicka 4 okazał się Mike Finch, znany na przykład z Predators czy American Assassin.

 

Warto też wspomnieć, że wstępnie planowano realizację równocześnie odsłony 4 i 5. Jednak, jak można się domyślić, w efekcie pandemii na Johna Wicka 5 poczekamy jeszcze dłużej, niż było to w pierwotnych planach.