ALEXANDER SKARSGÅRD W TRZECIM SEZONIE „SUKCESJI”

Alexander Skarsgård znany na przykład z filmu Godzilla vs Kong, czy Bastion właśnie podjął się roli w trzecim sezonie serialu HBO Sukcesja. Co ciekawe, szwedzki aktor zagra  Lukasa Matssona. Bohater z kolei odnosi sukcesy, skłonny jest do konfrontacji właściciela firmy technologicznej.

Tymczasem, sama Sukcesja opowiada historię dysfunkcyjnej rodziny Royów. Wśród nich są przede wszystkim Logan Roy i czworo jego dorosłych dzieci. Ci ostatni z kolei kontrolują jedną z największych korporacji mediowych na świecie. 

W międzyczasie, napięcia i tarcia rodzinne wzmagają się, przede wszystkim, gdy dochodzi do kłótni i zaczyna się walka o władzę – między ojcem a synem, a także między samym rodzeństwem.

Alexander Skarsgard: "Per due anni non ho avuto una casa mia" | Gossip

Co ciekawe, przez Jesse’ego Armstronga serial jest w tej chwili najbardziej prestiżowym wynalazkiem stacji HBO. Dodatkowo, w minionym już roku drugi sezon Sukcesji został wyróżniony Złotym Globem i Emmy.Z kolei sam Alexander Skarsgård zakończył niedawno zdjęcia do widowiska kostiumowego The Northman. Tymczasem, w Sukcesji będzie dla aktora kolejną już okazją do współpracy z HBO. Skarsgard wystąpił już w trzech serialach stacji Generation Kill, Czystej krwi oraz Wielkich kłamstewkach.