Ms. Marvel – zdjęcia z planu!

Właśnie do sieci wyciekły zdjęcia z planu realizowanego przez Marvela – mowa o serialu Ms. Marvel! Co ciekawe, widać na nich tytułową bohaterkę graną przez Iman Vellani.

1.jpg
2.jpg
3.jpg

Sam serial z kolei opowie o przygodach Kamali Khan, która była pierwszą muzułmańską superbohaterką. W międzyczasie otrzymała pierwszą własną serię komiksową. Nastoletnia Pakistanka posiada… moc zmieniania kształtu własnego ciała. Po tym, jak Carol Danvers stała się Kapitan Marvel – Kamala odziedziczyła jej tożsamość – Ms. Marvel.

Za kamerą staną z kolei  twórcy „Bad Boys for Life” Adil El Arbi i Bilall Fallah, dwukrotna laureatka Oscarów za dokumenty krótkometrażowe Sharmeen Obaid-Chinoy oraz serialowa weteranka Meera Menon („The Walking Dead”, „Outlander”, „For All Mankind”).

„Ms Marvel” zadebiutuje na serwisie streamingowym Disney+ jeszcze w tym roku.  Przypomnijmy, że platforma planuje pokazać w 2021 aż sześć seriali Marvela. Premierę miały już „WandaVision” i „Falcon and the Winter Soldier”. Na debiut czekają także „Loki”, „What if…” i „Hawkeye”.