DiCaprio w głównej roli Na rauszu!

Podczas rozdania nagród Oscar, w momencie wręczenia go Na rauszu – stało się w międzyczasie jasne, kto zwyciężył w przetargu. Ten z kolei stanowi o anglojęzycznym remake’u genialnej duńskiej produkcji. Wśród nabywców praw jest studio należące do Leonardo DiCaprio i Jennifer Davisson – Appan Way.

W efekcie, DiCaprio pojawi się na ekranie w głównej roli, którą wcześniej objął Mads Mikkelsen! Co ciekawe, na razie ów informacji nie potwierdzono. Wciąż jednak wydaje się to, na ten moment, bardzo prawdopodobne.

GettyImages-1205143953.jpg

Co ciekawe, przemówienie autora Na rauszu Vinterberga było najbardziej poruszające podczas gali. Wszystko przede wszystkim dlatego, że reżyser zadedykował ów statuetkę tragicznie zmarłej córce.  Ta właśnie zginęła w wypadku zaledwie kilka dni po rozpoczęciu zdjęć. Co ważne, autor miał także plan, by to właśnie ona zagrała córkę Madsa Mikkelsena.

Z kolei sam film Na rauszu opowiada historię grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej. Ci inspirowali się pewną teorią – skromna dawka alkoholu pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować. Nie przewidują jednak skutków, jakie pociągnie za sobą utrzymywanie stałego poziomu promili we krwi…